Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.03.2024
Opinion Strefa Druku Sp. z o.o.

Pracownik Utrzymania Ruchu

  • Gliwice, śląskie

Pracownik utrzymania ruchu

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Grupa kapitałowa Opinion jest liderem w branży druku cyfrowego oraz rozwiązań z zakresu komunikacji wizualnej. Nasz zespół liczy 110 pasjonatów z różnych dziedzin. Koncentrujemy swoje działania na realizacji projektów dla klientów z Europy Zachodniej oraz z Polski. Cięgle doskonalimy swoje procesy i stwarzamy warunki do rozwoju naszym pracownikom.

Zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłej dostępności parku maszynowego,

  • prowadzenie działań mających na celu wyeliminowanie przyczyn powstawania awarii,

  • przeprowadzanie szkoleń wstępnych dla pracowników w zakresie obsługi maszyn,

  • inicjowanie ulepszeń w celu poprawy organizacji i bezpieczeństwa pracy na produkcji,

  • kontrola i zamawianie materiałów eksploatacyjnych oraz części zamiennych do maszyn i urządzeń,

  • realizowanie zadań zleconych przez przełożonego.

Wymagania

  • doświadczenie w utrzymaniu ruchu maszyn produkcyjnych,

  • wykształcenie: średnie techniczne (budowa maszyn, automatyka, mechanika, elektronika),

  • uprawnienia SEP,

  • znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,

  • znajomość oprogramowania komputerowego na poziomie podstawowym,

  • umiejętność pracy w zespole, analityczne myślenie, dokładność i dobra organizacja pracy,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu Lean Management (CIS, SMED) w obszarze utrzymania ruchu i produkcji będzie zdecydowanym atutem.

  • UWAGA! to nie jest praca dla programistów, developerów czy specjalistów w obszarze IT

Oferujemy

  • realny wpływ na usprawnienia procesów,

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na pełny etat,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • ubezpieczenie na życie oraz dofinansowaną przez firmę kartę sportową i prywatną opiekę medyczną

  • W razie chęci przesłania CV prosimy o zamieszczenie zgody na wykorzystanie danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. 133 poz. 883).

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżących i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., nr 0, poz. 922).”
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez
    na potrzeby czynności niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja
    2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z
    Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016
    roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w
    sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).