Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.03.2024
Randstad Polska Sp. z o.o.

Operator maszyn stolarskich

  • Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie pow. ostrowiecki
  • 4 200-4 300 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Operator maszyn

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Dla jednego z naszych Klientów - firmy z Kunowca k. Ostrowca produkującej ościeżnice i drzwi- poszukujemy osób do obsługi maszyn stolarskich. Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy. Aplikuj, a ja oddzwonię do Ciebie z propozycją pracy.

Zakres obowiązków

  • obsługa maszyn stolarskich
  • prace produkcyjne

Wymagania

  • dyspozycyjność
  • motywacja i zaangażowanie
  • chęć do nauki
  • mile widziane doświadczenie w pracy fizycznej

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (składki ZUS, płatny urlop, świadectwo pracy)
  • pracę w stabilnej firmie
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • wynagrodzenie 4 242 zł brutto
  • pracę w systemie zmianowym 5 dni w tygodniu (wolne weekendy!)
  • benefity: karta sportowa, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, platforma benefitowa
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.