Asystentka stomatologiczna Ursus

Dental Care
  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Zatrudnię asystentkę stomatologiczną do prywatnego gabinetu Dental Care w Warszawie (Ursus) na 1/2 etatu lub 2 dni w tygodniu - poniedziałek, piątek.

Zakres obowiązków:

• przygotowywanie stanowiska pracy

• asystowanie przy zabiegach stomatologicznych

• nadzór nad obiegiem prac protetycznych

• utrzymanie gabinetu w nienagannej czystości

• bieżąca komunikacja i współpraca z zespołem

Co oferujemy:

•Możliwość rozwoju i szkolenie zawodowe

• Ciekawą pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole w zakresie innowacyjnych technik leczenia (endodoncji, chirurgii, implantologii, protetyki, ortodoncji)

• Pracę w nowoczesnej i prywatnej Klinice Stomatologicznej w stałych godzinach

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Wynagrodzenie zależne od doświadczenia, docenimy Twoją wiedzę i umiejętności

• Komfortowe warunki pracy i elastyczny grafik- tak żeby można było połączyć pracę z nauką lub innym miejscem pracy.

Oczekujemy:

- doświadczenia na w/w stanowisku

- ukończenia szkoły na kierunku asystentka stomatologiczna

- uczciwości, pracowitości, punktualności, zaangażowania

Szukamy osoby otwartej, z poczuciem humoru, pasją do tej pracy i empatią do Pacjentów :) Jeśli masz te cechy, odezwij się do nas!

Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Na wszelkie pytania udzielimy odpowiedzi podczas rozmów kwalifikacyjnych. Zapraszamy i powodzenia
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)