Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.04.2024

Przedstawiciel ds. Inwestycji Budowlanych

ATLAS Sp. z o. o.
  • Jelenia Góra, dolnośląskie pow. Jelenia Góra

Handlowiec

Umowa o pracę

Zatrudnimy Przedstawiciela ds. Inwestycji Budowlanych.

Zakres obowiązków:

✓ praca mobilna na obszarze obejmującym powiaty: bolesławiecki, jaworski, Jelenia Góra, karkonoski, Legnica, legnicki, lubański, lwówecki, zgorzelecki, złotoryjski
✓ realizowanie polityki handlowej i promocyjnej firmy – sprzedaż produktów na inwestycje
✓ budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami – inwestorami, architektami, wykonawcami
✓ wprowadzanie i prezentowanie nowych produktów
✓ prowadzenie szkoleń technicznych
✓ obsługa reklamacji

Nasze wymagania:

✓ wykształcenie min. średnie budowlane, preferowane wyższe
✓ min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży
✓ silna orientacja na wynik i realizację celów
✓ doświadczenie w branży budowlanej – znajomość materiałów chemii budowlanej
✓ znajomość lokalnego rynku inwestycji budowlanych
✓ prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

✓ uprawnienia budowlane
✓ praktyczna umiejętność stosowania chemii budowlanej
✓ znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

✓ praca u lidera
✓ jasny system premiowy
✓ praktyczne wdrożenie
✓ program szkoleń oraz warsztatów (produktowe, sprzedażowe, inne)
✓ niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, tablet, telefon
✓ bezpośrednie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
✓ pakiet socjalny
✓ możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz prywatnej opieki medycznej
✓ dofinasowanie do karty MultiSport