Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.04.2024
Fruitful Investment Sp. z o. o.

Specjalista ds. sprzedaży Fruitful Investment Sp. z o. o.

  • Słomniki, małopolskie pow. krakowski

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Firma Fruitful Investment Sp. z o. o. powstała dla tych, którym tak, jak nam leży na sercu zdrowe odżywianie i dbanie o środowisko. Od podstaw wybudowaliśmy nasz zakład produkcyjny i wyposażyliśmy go w nowoczesną technologię, aby zostać liderem rynku liofilizacji w Polsce.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży

Zakres obowiązków

  • kontakt z klientami, głównie z zagranicy
  • sprzedaż produktów oraz zakup surowca
  • administracja przebiegiem kontraktów

Wymagania

  • bardzo dobry język angielski
  • komunikatywność, dynamiczność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność w kontekście wyjazdów służbowych
  • mile widziane osoby młode lub z doświadczeniem na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • pracę biurową
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • laptop oraz telefon służbowy.
  • Administratorem danych osobowych jest Fruitful Investment Sp. z o. o. 32-090 Słomniki Wężerów 120, NIP: 5130249048. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fruitful Investment Sp. z o. o. 32-090 Słomniki Wężerów 120, NIP: 5130249048 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.