Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024
Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Pracownik techniczny/Konserwator

  • Szczecin, zachodniopomorskie

Konserwator

Umowa o pracę

Część etatu

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Zakres obowiązków

  • Utrzymanie stanu technicznego budynku i otoczenia zgodnie z przepisami prawa oraz standardami bezpieczeństwa firmy;
  • Kontrolowanie stanu technicznego obiektu i wszystkich instalacji;
  • Reagowanie na bieżąco na zaistniałe usterki i nieprawidłowości;
  • Sprawność sprzętu technicznego oraz zlecanie jego napraw;
  • Planowanie i przeprowadzanie prac konserwacyjnych oraz wykonywanie bieżących prac naprawczych zgodnie z posiadanymi uprawnieniami.

Wymagania

  • Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (konserwator, pracownik techniczny);
  • Posiadasz wykształcenie techniczne (np. elektryczne, budowlane);
  • Jesteś nastawiony na działanie, szukasz coraz lepszych rozwiązań;
  • Zależy Ci na bezpieczeństwie najbliższego otoczenia;
  • Posiadasz uprawnienia na wózek jezdniowy, elektroenergetyczne, uprawnienia SEP i podest ruchomy - mile widziane.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na 0.5 etatu;
  • Profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do samodzielnej pracy;
  • Możliwość udziału w programach rozwojowych oraz dostęp do kursów stacjonarnych i on-line;
  • Udział w wynikach firmy w postaci premii kwartalnej oraz możliwość nabycia akcji Grupy Adeo;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: kafeteria benefitów MyBenefit, Fundusz Świadczeń Socjalnych, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Karta Multisport, możliwość nauki języków obcych poprzez Platformę eTutor dla Ciebie i Twoich bliskich, smartfon (również do użytku prywatnego);
  • Platformę psychologiczną, edukacyjną i wellbeingowa Mindgram z nielimitowanym dostępem do konsultacji ze specjalistami (psychologowie, terapeuci, trenerzy profilaktyki zdrowia), bo Twój rozwój i dobrostan są dla nas ważne;
  • Możliwość udziału w licznych inicjatywach społecznych, organizowanych przez naszą Fundację Leroy Merlin Polska;
  • Zniżkę pracowniczą na zakupy w sklepach LMP.
  • Bilety na imprezy kulturalne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Karta Multisport
  • Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym
  • Nowoczesne biuro
  • Pakiet socjalny
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Strefa relaksu
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Służbowy laptop
  • Służbowy telefon
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Świeża kawa z ekspresu
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Zgodnie z obowiązującymi przepisami dane osobowe przetwarzane będą w celu i w okresie sześciu (6) miesięcy po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w formularzu, a w razie wyrażenia zgody dotyczącej przyszłych rekrutacji do odwołania zgody nie dłużej jednak niż 24 miesiące oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez administratora danych. Administratorem danych jest Leroy - Merlin Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Burakowskiej 14. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Państwa dane nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Więcej informacji znajduje się na stronie www.leroymerlin.pl w polityce prywatności.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leroy Merlin Polska Sp. z o.o. 72-034 Warszawa Burakowska 14, NIP: 1130089950 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.