Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024
Coral Travel Poland

Młodszy Specjalista ds Należności

  • Warszawa, mazowieckie

Windykator

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego Coral Travel Group, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 20 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży. Oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych: Dominikana, Tajlandia i Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Zakres obowiązków

  • Obsługa rozliczeń należności od Biur Podróży/Agentów oraz Klientów indywidualnych (płatności, faktury, raporty, zapytania telefoniczne i mailowe),
  • Informacja wychodząca w zakresie rozliczeń, monitów, sald.

Wymagania

  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta, w tym o kwestiach finansowych,
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office / w szczególności Excel w stopniu średniozaawansowanym,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację,
  • Umiejętność analizy danych i pracy w zespole,
  • Bardzo dobrą organizację pracy własnej.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży turystycznej i/lub przy obsłudze klienta.

Oferujemy

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę,
  • Pobyt w naszych hotelach w atrakcyjnych cenach dla Ciebie i Twoich bliskich,
  • Pakiet benefitów (karta lunchowa, platforma MyBenefit, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz zniżki na wakacje),
  • Szkolenia.

  • Administratorem danych osobowych jest Coral Travel Group 02-676 Warszawa Postępu 17b, NIP: 5252140453. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Coral Travel Group 02-676 Warszawa Postępu 17b, NIP: 5252140453 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.