Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024

Digital Marketing & Events Coordinator

  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja i prowadzenie projektów spotkań i konferencji biznesowych w zgodzie z harmonogramem, założeniami merytorycznymi i strategią promocji
  • Organizacja i logistyka spotkań w różnych formatach: spotkania stacjonarne, online i hybrydowe
  • Rozwój społeczności profesjonalnych i budowanie relacji w ramach grup docelowych
  • Copywriting treści: przygotowywanie materiałów promocyjnych i informacji o wydarzeniach
  • Zarządzanie treścią strony internetowej - po polsku i angielsku
  • Zarządzanie mediami społecznościowymi: w szczególności Linkedln
  • Tworzenie i wysyłka kampanii mailingowych
  • Współpraca z patronami medialnymi, stowarzyszeniami i sponsorami w zakresie realizacji świadczeń promocyjnych i organizacyjnych
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami – komunikacja mailowa, stacjonarna -podczas realizacji eventów ale często także połączenia video z klientami
  • Współtworzenie przekazów marketingowych oraz przygotowywanie materiałów promocyjnych
  • Śledzenie trendów i najnowszych rozwiązań na rynku eventowym i marketingowym
  • Przygotowywanie i realizacja budżetów oraz haromonogramów projektów

Nasze wymagania

  • Komunikatywność, wysokie zdolności interpersonalne oraz umiejętności organizacyjne i zamiłowanie do porządku
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w dziale promocji czy marketingu oraz doświadczenie w organizacji eventów/konferencji albo animacji społeczności b2b
  • Gotowość na przyjęcie odpowiedzialności i zarządzanie swoimi projektami;
  • Kreatywność, dokładność, umiejętności analitycznego myślenia;
  • Umiejętność dobrego pisania w języku polskim i angielskim - komunikacji mailowa, treści postów, mailingów i materiałów promocyjnych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz bardzo dobra organizacja pracy;
  • Biegła obsługa MS Office i praktyka w wykorzystaniu narzędzi IT
  • Mile widziane: doświadczenie współpracy z branżą technologiczną, znajomość programów graficznych, znajomość systemu Wordpress, znajomość narzędzi project management typu Monday, ASANA, itd.

To oferujemy

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w ramach całego zgranego zespołu w firmie dobrze postrzeganej na rynku i stwarzającej szansę rozwoju i awansu
  • Możliwość podnoszenia kompetencji i wykazania własnej inicjatywy i kreatywności
  • Bezpośredni kontakt z topowymi menedżerami i fachowcami z największych firm
  • Udział w dużych, także międzynarodowych, sprawdzonych projektach konferencyjnych, przy współpracy z największymi firmami technologicznymi
  • Możliwość wprowadzania nowych rozwiązań i własnych innowacji
  • Zróżnicowanie zadań – nie wpadamy w rutynę
  • Premie zależne od wyników
  • Benefity sportowe (karta Fitprofit)
  • Pracę hybrydową (2 dni w biurze w tygodniu)