Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024

Kierownik Jednostki Biznesowej - Branża Budowlana

  • Lublin, lubelskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za wykreowanie i rozwój grupy produktów budowlanych i około budowlanych
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii produktu zgodnie z celami firmy
  • Analiza konkurencji, trendów i proaktywne reagowanie na zmiany w branży budowalnej
  • Udział w eventach branżowych i gotowość do podróży służbowej w kraju i zagranicą
  • Czynna współpraca z działami marketingu, produkcji i R&D w celu osiągnięcia celów biznesowych
  • Zarządzanie cyklem życia produktu, w tym planowanie, rozwijanie i wprowadzanie na rynek
  • Nieustanne monitorowanie rynku budowlanego i identyfikacja trendów oraz potrzeb klientów
  • Odpowiedzialność za działalność podległej Dywizji –procesy rekrutacyjne, weryfikacje jakościowe produktów, nadzorowanie wymaganych procesów certyfikacyjnych
  • Umiejętności planistyczne i kierownicze
  • Wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, które budują przewagę konkurencyjną i będą uzasadnione biznesowo

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem – warunek konieczny
  • Doświadczenie w sprzedaży w branży budowlanej – warunek konieczny
  • Odpowiedzialność za kreowanie nowych zagadnień w powierzonym dziale
  • Umiejętności analityczne
  • Zrozumienie rynku budowlanego, trendów i wymagań klientów
  • Doświadczenie w operacyjnym przygotowywaniu produktu do wdrożenia i wykreowania go na rynku
  • Wykształcenie wyższe – chemiczne lub handlowe
  • Łatwość rozwiązywania problemów,
  • Determinacja w osiąganiu zamierzonych celów,
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym
  • Posiadanie wiedzy z zakresu zarządzania strategicznego, sprzedaży oraz marketingu
  • Silna orientacja na wynik
  • Kreatywność i zdecydowanie w podejmowaniu decyzji
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z hurtowniami budowlanymi
  • Mile widziane doświadczenie w rozwoju sprzedaży poprzez E-Commerce oraz tradycyjne kanały dystrybucji

To oferujemy

  • Pracę zdalną
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowania oparty o realizację wyznaczonych zadań
  • Niezbędne narzędzia pracy – samochód, laptop, telefon
  • Dofinansowanie do wypoczynku letniego, tzw. "wczasów pod gruszą" dla Pracowników oraz ich dzieci
  • Dodatek finansowy w postaci pieniężnej lub bonów świątecznych
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover dla Pracowników z możliwością rozszerzenia do pakietów: partnerskiego lub rodzinnego
  • Dofinansowanie do programu sportowego - karty Multisport
  • Zniżkę na edukację dla pracowników we współpracy z WSB
  • Dostęp do platformy językowej e-Tutor
  • Program podnoszący kompetencje zawodowe w postaci finansowania kursów, szkoleń, studiów i innych aktywności
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach.