Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024
O2A Polska Sp. z o.o.

Asystent / Asystentka ds. administracji i HR

  • Stanowice, dolnośląskie pow. oławski

Asystent

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie danych do systemu kadrowo- płacowego
  • porządkowanie dokumentów kadrowych
  • kontrola dokumentacji i koordynacja spraw dotyczących zatrudnienia, mienia powierzonego pracownikom, odzieży roboczej
  • wypełnianie dokumentów kadrowych dotyczących szkoleń, inne raporty
  • porządkowanie dokumentów dotyczących bieżącej działalności przedsiębiorstwa tj. umowy, korespondencja,
  • raportowanie spraw administracyjnych przez przełożonym
  • monitorowanie połączeń telefonicznych i bieżący nadzór nad przekazaniem informacji dotyczącej administracji od podmiotów jak urzędy, banki ,inne..
  • tworzenie pism
  • kontakt z Urzędami, bankami, kontrahentami

Nasze wymagania

  • Znajomości obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Znajomość podstaw księgowania oraz zagadnień kadrowych
  • Umiejętności organizacji pracy i zarządzania czasem
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Sumienności i dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Gotowości do nauki i rozwijania swoich umiejętności administracyjnych
  • Doświadczenia w pracy w biurze będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Chęci do pracy w dynamicznym środowisku biznesowym
  • Umiejętności obsługi urządzeń biurowych (np. kserokopiarka, fax)

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia i zaangażowania
  • Premie uznaniowe
  • Szkolenia stanowiskowe (wewnętrzne i zewnętrzne)
  • Pakiet socjalny uwzględniający m.in. prywatą opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, karty sportowe, coroczne wyjazdy integracyjne
  • Pracę w młodym, międzynarodowym prężnie rozwijającym się zespole