Specjalista ds. sprzedaży z j. angielskim

Deeplai
  • Lublin, lubelskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

O firmie Deeplai:

W chwili obecnej poszukujemy skrupulatnej i dobrze zorganizowanej osoby na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży z j. angielskim.

Zakres obowiązków:
- Administracja sprzedażowa, międzynarodowa (Customer Management System)
- Zarządzanie procesem dokumentów sprzedażowych (System Proposify))
- Współpraca z innymi działami DEEPLAI
- Budowanie i promowanie silnych, długotrwałych relacji z klientami
- Osiąganie kluczowych wskaźników wzrostu

Nasze wymagania:
- Wykształcenie wyższe licencjackie lub magisterskie
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Umiejętności sprzedażowe
- Zrozumienie wymagań i problemów klienta
- Umiejętność współpracy z innymi i dobre umiejętności komunikacyjne

Czego możesz od nas oczekiwać:
- stacjonarna praca w biurze w Lublinie
- przyjazna atmosfera, codzienna współpraca z otwartymi ludźmi
- różnorodne ciekawe projekty w najnowszych technologiach
- realny wpływ na realizowane projekty
- pakiet wynagrodzeń adekwatny do posiadanego doświadczenia
- elastyczne godziny pracy
- prywatna opieka medyczna, karta Multisport

Prosimy o dopisanie do CV klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w niniejszym dokumencie w celu realizacji procesu rekrutacji przez Deeplai P.S.A. Al. Kraśnicka 31, 20-718 Lublin, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą przez Deeplai P.S.A. z siedzibą w Lublinie, Al. Kraśnicka 31, 20-718 Lublin, wyłącznie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. W każdej chwili możesz zażądać usunięcia lub zmiany danych wysyłając e-mail na adres , który znajdziesz na stronie Depelai .
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)