Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.03.2024
Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG

Monter klimatyzacji!!!

  • Niemcy zagranica

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Praca od zaraz

Rübsam Fachkräfte jest prowadzonym przez właścicieli rzemieślniczym przedsiębiorstwem usługowym w zakresie techniki budownictwa, techniki statków oraz przemysłowej, które funkcjonuje na terenie całych Niemiec.

Ze względu na nasze kwalifikacje możemy towarzyszyć naszym Klientom w całym etapie realizacji aż do momentu uzyskania kompletnie funkcjonalnego wyposażenia.

W naszych oddziałach oferujemy naszym pracownikom różnorodne zadania na wielu projektach. Przy tym jesteśmy skupieni na indywidualnym rozwoju fachowym i osobistym Pracowników tak aby przygotować ich na wyzwania zawodowe dnia codziennego.

Miejsce pracy: Niemcy

Rozmawiamy po polsku :)

Zakres obowiązków

  • Budowa, instalacja i naprawa systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych dla sektora prywatnego, handlowego i przemysłowego;
  • Zatrudnienie przy budowie instalacji przemysłowych, wykonywanie urządzeń chłodniczych;
  • Praca w zakresie technicznego zarządzania budynkiem, konserwacji i serwisu;
  • Elektrotechniczna instalacja systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych

Wymagania

  • Doświadczenie min 2 lata na ww. stanowisku pracy;
  • Znajomosc j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe;
  • Prawo jazdy kat. B i Auto;
  • Umiejętność pracy w zespole i wytrzymałość;
  • Samodzielność i staranność.

Oferujemy

  • Stałe stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę;
  • Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie: od 16.00 € / h -17.00 € brutto; na start
    • Dieta 10 € / dzień + zwrot koszów podróży do Polski 80,00 € netto; bądź
    • Dieta 15 € -17 € netto / dzień;
    • Badz pełna dieta okolo 47 € / dzień (Zakwaterowanie we wlasnym zakresie)
  • Płatne nadgodziny, powyżej 40 godziny – 25%, powyżej 48 godziny – 50%;
  • Ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny;
  • Dieta za każdy przepracowany dzień;
  • Opłacone zakwaterowanie zapewnione przez nas przez cały czas pracy, pokoje 1 osobowe z dostępem do kuchni;
  • Dofinansowanie pieniężne na weekendowe zjazdy do Polski;
  • Zaliczki tygodniowe wypłacane w gotówce lub przelewem na konto;
  • Dokształcanie fachowe przy pełnym wynagrodzeniu w naszym centrum dokształcającym;
  • Wysokiej jakości bezpłatne ubranie robocze, osobiste wyposażenie ochronne, oraz skrzynkę narzędziową;
  • Płatny urlop 25 dni w roku, po 1 roku 27 dni, po 2 latach 30 dni;
  • Dofinansowanie przedszkola - 30 € miesięcznie;
  • Dodatki urlopowe oraz bożonarodzeniowe (wypłacane w czerwcu i listopadzie);
  • Premia za polecenie nowego pracownika -1000 euro
  • Zwrot kosztów przyjazdu do firmy na spotkanie -180 euro w gotowce
  • Premie jubileuszowe;
  • Dopasowanie odpowiedniej klasy podatkowej oraz zapewnienie wniosków o Kindergeld
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki do urlopu
  • Dodatki świąteczne
  • Program poleceń pracowników
  • System premiowy
  • Szkolenie stanowiskowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest RÜBSAM Specialists GmbH & Co. KG 36-043 Fulda Christian-Wirth-Str. 1, NIP: 250340522. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RÜBSAM Specialists GmbH & Co. KG 36-043 Fulda Christian-Wirth-Str. 1, NIP: 250340522 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.