Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.03.2024
Randstad Polska Sp. z o.o.

Pracownik montażu

  • Katowice, śląskie
  • 35-42 zł brutto / godz. Umowa o pracę

Pracownik produkcji

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Szukasz pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku?

Posiadasz znajomość rysunku technicznego?

Jeśli tak, mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy!

Nie czekaj, aplikuj!

Zakres obowiązków

  • przygotowanie części i podzespołów do montażu
  • prace montażowe nowych i remontowanych maszyn i urządzeń
  • wykonywanie drobnych prac ślusarskich i wykończeniowych
  • dbanie o należyty stan maszyn, urządzeń i sprzętu
  • wykonywanie pracy zgodnie z dokumentacją technologiczną i konstrukcyjną
  • samokontrola wykonywanych prac

Wymagania

  • zdolności manualnych
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym
  • znajomości rysunku technicznego
  • mile widziane uprawnienia na suwnicę i żurawiki
  • umiejętności posługiwania się narzędziami do montażu, elektronarzędziami oraz narzędziami pomiarowymi
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku montera maszyn i urządzeń

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową, która zapewnia pełne składki ZUS, płatny urlop oraz wynagrodzenie za czas choroby
  • pracę w systemie 3 zmianowym
  • system premiowy
  • pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.