Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.03.2024

Ślusarz narzędziowy

  • Mikołów, śląskie pow. mikołowski

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Agencja pracy

Do zakładu znajdującego się w Tychach- Wilkowyjach poszukujemy osoby na stanowisko : Ślusarz narzędziowy

Obowiązki

  • Wykonywanie prac ślusarskich związanych z konserwacją, naprawą i produkcją narzędzi.
  • Utrzymywanie narzędzi i urządzeń w dobrym stanie technicznym.
  • Współpraca z innymi działami w zakresie napraw i konserwacji narzędzi

Wymagania

  • Znajomość technik i narzędzi ślusarskich.
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych.
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanym zakładzie produkcyjnym.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez JOB4YOU PL 43-100 Tychy Jana Pawła II 10, NIP: 7543217569 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.