Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.03.2024
  • Koszalin, zachodniopomorskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik Recepcji Mercedes-Benz

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów serwisu zgodnie ze standardami firmy,
  • Obsługa rozmów telefonicznych, ustalanie terminów wizyt w serwisie,
  • Kompletowanie i archiwizacja dokumentacji w dziale serwisu,
  • Miejsce racy w siedzibie firmy: Stare Bielice k/Koszalina.

Nasze wymagania

  • Otwarte usposobienie i aktywna postawa w działaniu,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Wykształcenie, co najmniej średnie, mile widziane ekonomiczne,
  • Obsługa pakietu Microsoft Office,
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność energicznego działania – również pod presją czasu,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w ambitnym zespole,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • Pracę w renomowanej firmie z długoletnią tradycją na rynku.

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie swoich aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla Grupy Mojsiuk z dopiskiem nazwy stanowiska "Recepcja MB Koszalin".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.