Asystent/ka w dziela planowania

  • Szamotuły, wielkopolskie pow. szamotulski

Specjalista ds. Zarządzania

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące,średnie zawodowe 4-letnie
  • Uprawnienia: umiejętności analityczne,umiejętności komunikacyjne,skrupulatność,samodzielność w działaniu,mile widziane doświadczenie ,Umiejętność pracy w zespole,zaawansowana znajomość Excel z pakitu MS Office,umiejętność pracy pod presją czasu
  • Inne wymagania: - wykształcenie minimum średnie,
    - mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej,
    - pozostałe warunki pracy i płacy do uzgodnienia w zależności od kwalifikacji oraz doświadczenia zawodowego kandydata/kandydatki,
    OSOBY ZAINTERESOWANE !
    zatrudnieniem proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres; rekrutacja@rolf.pl
    lub kontakt telefoniczny

    FIRMA OFERUJE:
    - atrakcyjny system premiowy,
    - stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
    - grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach,
    - wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 300 do 6 100 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 14 dni temu)