Praca dla Diagnosty Laboratoryjnego

Alab laboratoria Sp zoo
  • Suwałki, podlaskie pow. Suwałki

Inny

Umowa o pracę

Diagnosta Laboratoryjny - Suwałki

ALAB laboratoria Sp. z o.o. to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od kilkunastu lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy ponad 700 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i ok. 70 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest 3500 różnych badań.

W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

Do Twoich zadań należeć będzie:

wykonywanie badań laboratoryjnych z zakresu diagnostyki laboratoryjnej zgodnie z uzyskanymi uprawnieniami oraz ich autoryzacja
obsługa aparatury i systemów laboratoryjnych
obsługa laboratoryjnego systemu informatycznego
prowadzenie i nadzór nad dokumentacją laboratoryjną
Aby efektywnie realizować zadania potrzebujesz:

czynne Prawo Wykonywania Zawodu Diagnosty Laboratoryjnego
dobra organizacja pracy
umiejętność pracy w zespole
zaangażowanie i sumienność w powierzonych obowiązkach
W zamian za zaangażowanie i pracę oferujemy:

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowę zlecenie
(w zależności od preferencji) w organizacji o wiodącej pozycji rynkowej
duży stopień samodzielności
pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz styczność z najciekawszymi przypadkami medycznymi
zniżki na nasze usługi dla naszych pracowników i ich rodzin
dofinansowanie do ubezpieczenia na życie oraz karty Multisport,
możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej
możliwość przyuczenia do pracy na danym stanowisku i zdobycia cennego doświadczenia w pod okiem specjalistów
Jak aplikować:

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, prosimy o przesłanie swojego CV na adres email @ lub przez stronę internetową .
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)