Praca emeryt/rencista jakoAdministrator Budynku w Kluczborku

Żaneta
  • Kluczbork, opolskie pow. kluczborski

Inny

Umowa o pracę

OPIS

Firma zatrudni do obiektu biurowego na stanowisko:

Administratora, gospodarza obiektu:

Praca dodatkowa do emeryta, rencisty.

Zakres obowiązków:

Przyjmowanie zgłoszeń usterek i realizacja napraw, zgodnie z przyjętymi priorytetami,

Czynności typu „ złota rączka” (drobne prace naprawcze),

Dbałość o stan techniczny powierzchni biurowej najemcy i powierzchni wspólnych oraz technicznych,

Codzienna komunikacja z właścicielem obiektu i najemcami ( w formie bezpośredniej, mailowej, telefonicznej),

Koordynacja prac realizowanych przez zewnętrzne firmy serwisowe, kontrola jakości i terminowości wykonanych prac,

Prace porządkowe terenu zewnętrznego

Wymagania

Wymagana obsługa komputera w zakresie podstawowym,

Zaangażowanie i chęć do pracy,

Umiejętność organizacji pracy własnej,

Dyspozycyjność

OFERUJEMY:

Elastyczny czas pracy

Wynagrodzenie zawsze na czas

Pracę w przyjaznej atmosferze z kompetentnym zespołem

Kontakt telefoniczny :.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail @

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowanych prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)