Serwisant AGD

Zakład Napraw AGD w Węgrowie
  • Węgrów, mazowieckie pow. węgrowski

Inżynier

Umowa o pracę

Dołącz do Naszego Zespołu! Zakład Napraw AGD w Węgrowie poszukuje:

Specjalisty ds. Naprawy i Konserwacji Urządzeń AGD

Zakres obowiązków:

- Diagnozowanie awarii i profesjonalna naprawa urządzeń AGD, takich jak pralki, lodówki, suszarki, oraz urządzenia grzewcze.
- Skuteczna naprawa i regularna konserwacja urządzeń.
- Obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna urządzeń.
- Wykonywanie napraw serwisowych zarówno w siedzibie firmy, jak i u klienta.
- Dokładne sporządzanie dokumentacji z wykonanych usług.

Oferujemy

- Możliwość zdobycia doświadczenia i ciągłego poszerzania umiejętności zawodowych.
- Specjalistyczne szkolenia z zakresu diagnozy i naprawy AGD.
- Pełne wsparcie w uzyskaniu uprawnień SEP.
- Elastyczny czas pracy dostosowany do Twoich potrzeb.
- Szansa na rozwój zawodowy poprzez przyuczenie do naprawy innych urządzeń, np. urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych.
- Umowę o pracę lub zlecenie, zapewniającą stabilność zatrudnienia.
- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności, ilości zrealizowanych zleceń i/lub dodatkowych prac serwisowych - stawka minimalna to 4000 zł netto.

Wymagania

- Wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane - jesteśmy gotowi Cię przyuczyć.
- Chęć i motywacja do nauki oraz ciągłego rozwoju swoich umiejętności.
- Posiadanie uprawnień SEP do 1 kV (w razie braku zapewniamy ich uzyskanie).
- Prawo jazdy kat. B.
- Wykształcenie średnie techniczne (elektryczne, elektroniczne lub mechaniczne).
- Gotowość do podjęcia długofalowej współpracy.

Jeśli jesteś osobą ambitną, dynamiczną i chcesz rozwijać się w branży klimatyzacji i chłodnictwa - czekamy na Twoje zgłoszenie
Zainteresowanych ofertą zapraszamy do przesyłania swojego CV na adres mailowy: serwis.agd @ akcja.pl
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)