Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 27.03.2024
  • Wrocław, dolnośląskie

Specjalista ds. administracji

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Ogłoszenie naboru na stanowisko – Administrator Systemów Alarmowych

Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ ul. Rudolfa Weigla 5, 50-981 Wrocław

Wydział Administracji Ogólnej

Zakres obowiązków

  • administrowanie systemem alarmowym, systemem kontroli dostępu i telewizyjnego systemu nadzoru;
  • znajomość obsługi i konserwacji systemów alarmowych opartych na centralach alarmowych;
  • bieżąca znajomość stanu technicznego urządzeń wchodzących w skład systemów alarmowych i resursów eksploatowanych elementów;
  • realizacja przedsięwzięć związanych z zapewnieniem funkcjonowania systemu przepustkowego.

Wymagania

niezbędne:

  • wykształcenie wyższe lub średnie – rekomendowane wykształcenie techniczne z zakresu telekomunikacji, informatyki lub automatyki;
  • praca na stanowisku zajmującym się ochroną fizyczną obiektu, konserwator i administrator systemów alarmowych, systemów telekomunikacyjnych, itp.

dodatkowe:

  • poświadczenie bezpieczeństwa osobowego do klauzuli Zastrzeżone;
  • umiejętność pracy z pakietami Office oraz oprogramowaniem do zarządzania kontrolą dostępu;
  • preferowane umiejętności z zakresu wykorzystania i obsługi systemów alarmowych oraz telewizji przemysłowej w resorcie Obrony Narodowej.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • świadczenia socjalne, w tym: dofinansowanie wczasów, kolonii, karnetów sportowych dla pracowników i ich rodzin oraz system zapomóg,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
  • Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest 4. Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ z siedzibą we Wrocławiu, ul. Rudolfa Weigla 5, 50-981 Wrocław. Dane osobowe Kandydatów przetwarzane będą w celu rekrutacji i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Kandydaci posiadają prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie Szpitalowi danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych opisane są na stronie internetowej www.4wsk.pl w Zakładce RODO – Klauzula informacyjna nr V dla osób, z którymi 4.WSzKzP SPZOZ we Wrocławiu prowadzi proces rekrutacyjny, oraz w Dziale Kadr.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez 4. Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ 50-981 Wrocław ul. Rudolfa Weigla 5, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.