Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.03.2024
Trans-Krusz

Mechanik samochodowy

  • Pszczyna, śląskie pow. pszczyński

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

TRANS-KRUSZ jest firmą z 30-letnim doświadczeniem oraz ugruntowanej pozycji na rynku, której celem jest ciągłe doskonalenie świadczonych usług.

Posiadamy nowy i w pełni wyposażony samochód do napraw mobilnych. Zajmujemy się głównie naprawą naczep naszej floty.

W związku z poszerzeniem oferty usług o kontrahentów zewnętrznych poszukujemy osób na stanowiska :

Zakres obowiązków

  • dokonywanie napraw mechanicznych i elektrycznych naczep
  • diagnozowanie usterek
  • diagnostyka komputerowa

Wymagania

  • doświadczenia w pracy
  • odpowiedzialności
  • chęci do pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane prawo jazdy kat. C, C+E
  • elastyczny system pracy

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
  • pracę w młodym dynamicznym zespole
  • spokojną i miłą atmosferę w pracy
  • szkolenia kierunkowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Szkolenie stanowiskowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Trans-Krusz spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa 43-200 Pszczyna Rybnicka 6, NIP: 5492436383. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trans-Krusz spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa 43-200 Pszczyna Rybnicka 6, NIP: 5492436383 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.