Specjalista ds. Obsługi Klienta Finansowo-Ubezpieczeniowego

OVB
  • Kalisz, wielkopolskie

Księgowy

Umowa o pracę

Praca zdalna

Firma OVB to dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży finansowo-ubezpieczeniowej, specjalizująca się w obsłudze klientów indywidualnych i biznesowych.
W związku z otwarciem nowego biura w poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku: Specjalista ds. Obsługi Klienta Finansowo-Ubezpieczeniowego

Miejsce pracy: dowolna lokalizacja, częściowa praca zdalna

Obowiązki:

* Profesjonalna obsługa klientów indywidualnych i biznesowych w zakresie produktów finansowych i ubezpieczeniowych.

* Doradztwo i pomoc w doborze odpowiednich rozwiązań finansowych i ubezpieczeniowych dostosowanych do potrzeb klienta.

* Budowanie długotrwałych relacji z klientami i dbałość o ich satysfakcję.

* Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie bazy klientów firmy.

Oferujemy

* Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy w dowolnych godzinach.

* System wdrożenia i pełne wsparcie w procesie adaptacji do nowych obowiązków.

* Trzy formy zatrudnienia do wyboru: własna działalność, status studenta, Ramowa umowa agencyjna (wymagana równoczasowa praca na etacie).

* Wynagrodzenie zależne od zaangażowania i osiąganych wyników.

* Możliwość awansu na stanowisko menadżerskie i kierowania zespołem po osiągnięciu określonych celów.

* Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego

Wymagania

* Komunikatywność i umiejętności interpersonalne.

* Umiejętność pracy w zespole.

* Motywacja do osiągania celów.

* Pozytywne podejście do wyzwań.

* Chęć rozwoju zawodowego w branży finansowo-ubezpieczeniowej.

* Mobilność

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, lubiącą pracę z ludźmi, nastawioną na rozwój i osiąganie celów, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w dynamicznej branży finansowo-ubezpieczeniowej!

Aby aplikować, prześlij swoje CV na adres: @
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)