Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.03.2024
  • Nekla, wielkopolskie pow. wrzesiński

Fotograf

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

fotograf/grafik

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Dla naszego klienta, rodzinnej i stabilnej firmy z branży technicznej poszukujemy osoby, która dołączy do działu marketingu jako Fotograf/Grafik.

Jeśli fotografia jest Twoją pasją, świetnie odnajdujesz się w programach graficznych i szukasz pełnoetatowej, stabilnej pracy, jesteś idealną kandydatką/ idealnym kandydatem do tej roli!

Zakres obowiązków

  • realizacja sesji fotograficznych
  • wykonywanie oraz graficzna obróbka zdjęć produktowych (kolorystyka, kontrast)
  • retuszowanie zdjęć aranżowanych, korygowanie nieprawidłowości
  • obsługiwanie sprzętu fotograficznego (aparatów, statywów, oświetlenia)
  • obsługiwanie maszyny 360 st. Orbitvu
  • tworzenie materiałów marketingowych
  • tworzenie i aktualizacja bazy danych zdjęć produktowych
  • uczestniczenie w tworzeniu i wdrażaniu kampanii marketingowych, również w wprowadzaniu nowych produktów na rynek
  • współpraca z innymi zespołami

Wymagania

  • doświadczenie w realizacji podobnych zadań, prowadzeniu sesji zdjęciowych i obróbce graficznej zdjęć
  • biegłość w obsłudze sprzętu fotograficznego
  • biegła znajomość środowiska Adobe (PS) oraz programów graficznych (np. Corel Draw)
  • zmysł estetyczny, inicjatywa w działaniu oraz kreatywność w realizacji powierzonych zadań
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe (grafika/design/fotografia)
  • mile widziana znajomość j. angielskiego

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazną, rodzinną atmosferę pracy
  • rozwój zawodowy i możliwość realizacji ciekawych, ogólnopolskich projektów
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.