Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.03.2024
Randstad Polska Sp. z o.o.

Specjalista/-ka ds. marketingu

  • Nekla, wielkopolskie pow. wrzesiński

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

specjalista/-ka ds. marketingu

Dla naszego klienta, rodzinnej i stabilnej firmy z branży technicznej poszukujemy osoby, która dołączy do działu marketingu.

Jeśli masz doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych, znasz bardzo dobrze Corel Draw i Photoshop oraz szukasz stabilnego zatrudnienia ta oferta jest idealna dla Ciebie!

Zakres obowiązków

  • wdrażanie i realizacja kampanii marketingowych
  • wprowadzanie na rynek nowych produktów
  • monitorowanie i analizowanie efektów prowadzonych działań
  • tworzenie narzędzi oraz materiałów marketingowych i sprzedażowych
  • monitorowanie rynku pod kątem potrzeb klientów i aktywności konkurencji
  • odpowiedzialność za spójny, atrakcyjny i aktualny wizerunek marketingowy firmy
  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

  • wykształcenie wyższego (mile widziane kierunkowe)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale marketingu
  • praktyczna znajomość programów graficznych (np. Adobe Photoshop, Corel Draw)
  • znajomość pakietu Office, w szczególności Excel, PowerPoint
  • umiejętność analizy danych
  • kreatywność, samodzielność, inicjatywa w działaniu
  • komunikatywność i zdolności interpersonalne
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazną, rodzinną atmosferę pracy
  • rozwój zawodowy i możliwość realizacji ciekawych, ogólnopolskich projektów
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.