Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.03.2024
  • Starachowice, świętokrzyskie pow. starachowicki
  • 5 000-6 500 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Dla Naszego klienta renomowanej firmy z branży motoryzacyjnej poszukujemy mechanika maszyn.

Szukasz stałej pracy? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Nie czekaj wyślij swoją aplikację!

Zakres obowiązków

  • dokonywanie napraw, remontów maszyn
  • wykonywanie przeglądów/konserwacji maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem
  • sporządzanie protokołów na podstawie wykonanych prac

Wymagania

  • uprawnienia elektryczne SEP do 1kV
  • umiejętność czytania schematów hydraulicznych
  • umiejętność czytania rysunków mechanicznych oraz biegłe posługiwanie się dokumentacją techniczno-ruchową.

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u Klienta na podstawie umowy o pracę
  • pracę w systemie 2 zmianowym od pon-pt; w godzinach 6-14;14-22
  • wynagrodzenie od 5000 PLN do 6500 PLN brutto miesięcznie
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.