Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.03.2024

Specjalista ds. Rozliczeń

POLAQUA Sp. z o.o.
  • Świnoujście, zachodniopomorskie pow. Świnoujście

Księgowy

Umowa o pracę

Praca od zaraz

POLAQUA SP. Z O.O.
W związku z prowadzonym projektem budowy drogi ekspresowej S3 w Świnoujściu poszukujemy ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: ul. Bunkrowa 1; 72-602 Świnoujście

ZADANIA:
• przygotowanie dokumentów niezbędnych do przeprowadzeniu procesu sprzedaży/kupna robót wykonawczych;
• sporządzanie kalkulacji roboczych oraz ilościowe, jakościowe i kosztowe rozliczanie etapów robót;
• prowadzenie dokumentacji inwestycji;
• przygotowywanie niezbędnych dokumentów do Przejściowego Świadectwa Płatności;
• weryfikacja rozliczeń z podwykonawcami;
• współpraca z pozostałymi działami w biurze budowy.

WYMAGANIA:
• wykształcenie wyższe, preferowany kierunek – Budownictwo, Ekonomia, Finanse;
• min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
• dobra organizacja pracy własnej;
• znajomość języka angielskiego mile widziana;
• obsługa komputera w zakresie pakietu Office - w szczególności programu Excel na poziomie zaawansowanym;
• dokładność i precyzja w działaniu oraz poczucie zawodowej odpowiedzialności.

OFERUJEMY:
• atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający staż pracy, doświadczenie oraz posiadane umiejętności i kwalifikacje;
• stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
• niezbędne narzędzia do pracy;
• pracę w zespole specjalistów z branży;
• pakiet benefitów.
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Zatrudnienie: od zaraz