Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.03.2024
  • Niemcy zagranica
  • 18-27 zł brutto / godz. Umowa o pracę

Elektromonter

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

ELEKTROMONTER

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy (nr.cert.12445). Działamy od 2015 roku.

Specjalizujemy się w rekrutacji na stanowiska tj; elektryk,  hydraulik, ślusarz, spawacz, malarz, monter klimatyzacji i wentylacji, pracownicy produkcyjni i wiele innych w zależności od potrzeb Pracodawcy.

Działamy głównie na niemieckim rynku pracy.

Zapraszamy do współpracy !

AnMar (nr.cert.12445) poszukuje Elektryków, Elektromonterów

Zakres obowiązków

  • montaz instalacji elektrycznych,
  • montaż szaf sterowniczych,
  • elektryka budowlana.

Wymagania

  • wymagana znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym wykonywanie pracy,
  • mile widziany samochód,
  • możliwośc pracy w teamie,
  • zdyscyplinowanie.

Oferujemy

  • wynagrodzenie od 18 - 27 euro brutto/godz plus dieta ( w zalezności od oferty pracy)
  • zakwaterowanie,
  • umowa o pracę zawarta na czas nieokreslony
  • zatrudnienie na warunkach prawa niemieckiego,
  • opieka polskiego koordynatora,
  • premia na start,
  • nadgodziny dodatkowo płatne,
  • ubranie ,
  • premie świąteczne,
  • terminowość wypłaty wynagrodzenia - zawsze do 15go,
  • cotygodniowe zaliczki.
  • Administratorem danych osobowych jest "AnMar" Mariusz Dziuba 42-440 Ogrodzieniec Słoneczna 4, NIP: 6492020938. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”