Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.04.2024
  • Swadzim, wielkopolskie pow. poznański

Rzeźnik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Zawody: Rzeźnik-wędliniarz
  • Uprawnienia: wymagane doświadczenie zawodowe min. 6 miesięcy,komunikatywność ,chęć nauki
  • Inne wymagania: - wykształcenie zawodowe kierunkowe, z doświadczeniem na stanowisku rzeźnika minimum 6 miesięcy ,
    - praca w dni wolne oraz porze nocnej,
    - dodatek za pracę w porze nocnej,
    - umowa na okres próbny 2 miesięcy,
    - pracodawca zapewnia transport na miejsce pracy, koszt pracownika ok. 150,00zł miesięcznie,
    - praca w systemie II zmianowy, zmiany w godzinach: 6:00 do 14:00, 14:00 do 22:00,

    Osoby zainteresowane proszone są o uprzedni kontakt telefoniczny w celu umówienia na rozmowę kwalifikacyjną !

    ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU PRACOWNICZEGO !!
    1) przestanki Pniewy - Swadzim:
    - Pniewy, Jakubowo, Chełmno, Podrzewie, Sękowo, Ludowo, Bytyń, Witkowice, Młodasko, Gaj Wielki, Rumienek, Sady, Swadzim,
    2) przystanki Obrzycko-Swadzim:
    - Szamotuły - stacja paliw, Szamotuły - Rynek, Szamotuły, ul. Sportowa, Szamotuły - obok Lidla, Myszkowo, Kaźmierz, Swadzim,
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 400 do 4 650 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP