• Płock, mazowieckie

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: budownictwo, mechanika
  • Zawody: Mistrz produkcji w przemyśle metalurgicznym (wymagany staż - lata: 3)
  • Języki: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B,obsługa komputera w tym pakietu MS Office,obsługa programów MS Project i Project +
  • Inne wymagania: Doświadczenie przy realizacji prac montażowych i/lub warsztatowych w przemyśle rafineryjno- petrochemicznym, chemicznym.
    Doświadczenie w nadzorowaniu pracowników na budowach lub w warsztatach.
    Dyspozycyjność do pracy w delegacjach,
    mile widziane uprawnienia SCC.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 6 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 21 dni temu)