Zarządzenie reklamą Google ADS, SEO, Facebook

EWOLT
  • Zielona Góra, lubuskie

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Ekowolt.pl zajmujemy się sprzedażą internetową z branży zestawów solarnych oraz oświetlenia LED. Poszukujemy osobę, która będzie zarządzać reklamą sklepu internetowego.

Główne zadania:
- Zarządzanie reklamą Google ADS
- Prowadzenie konta Facebook, planowanie postów
- Zarządzanie reklamą Facebook
- Poprawianie pozycji SEO

Czego oczekujemy?
- Mile widziana wiedza z zakresu sprzedaży online
- Doświadczenie w prowadzeniu konta Google ADS
- Podstawowa wiedza na temat fotowoltaiki
- Profesjonalne podejście
- Zaangażowanie w rozwój firmy
- Dobry humor

Jeśli widzisz się w roli zadań opisanych powyżej, masz chęci na rozwijanie firmy oraz własnego doświadczenia koniecznie odpisz.

Cenimy sobie dbałość, szczerość, humor ale również zaangażowanie w rozwoju firmy. Dołącz swoje CV oraz napisz krótko coś o sobie wraz z informacją czego oczekujesz.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)