Przedstawiciel handlowy opolskie - współpraca b2b

Option1 Sp. z o.o.
  • Opole, opolskie

Informatyk

Umowa o pracę

Dla naszego klienta Orange Polska poszukujemy ambitnych, lubiących wyzwania osób na stanowisko Przedstawiciela handlowego.

Chcesz współpracować z firmą o stabilnej pozycji na rynku, która zapewni Ci narzędzia do współpracy takie jak SAMOCHÓD SŁUŻBOWY i TELEFON? Nie czekaj, APLIKUJ JUŻ TERAZ.

Zadania jakie na Ciebie czekają:

sprzedaż usług telekomunikacyjnych (zdalnie oraz w terenie-D2D)

pozyskiwanie nowych klientów

budowanie długotrwałych relacji z klientami

przedstawianie klientom dostępnych dla nich ofert, usług oraz technologii

realizację planów sprzedaży i wyznaczonych zadań zgodnie ze standardami Orange Polska

Nasze wymagania:

prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia

czynne prawo jazdy kat. B

doświadczenie w sprzedaży i pracy z klientem w terenie (D2D)

znajomość i umiejętność zastosowania w praktyce technik sprzedaży

umiejętność słuchania, sprawnego komunikowania się i przekonywania

samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy

chęć do współpracy w zespole

duża motywacja i konsekwencja w dążeniu do celu

Oferujemy

narzędzia do współpracy-samochód służbowy (również do użytku prywatnego)

karta paliwowa

telefon

atrakcyjne dochody-postawa plus premia sprzedażowa uzależniona od osiąganych wyników-5000-8000 zł netto miesięcznie

współpracę na podstawie partnerskiej umowy B2B

Prywatną opiekę medyczną EnelMed i kartę Multisport

zniżki na usługi telekomunikacyjne Orange

elastyczne godziny pracy

Aplikując na to ogłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w związku z stanowiskiem na jakie aplikujesz jak również przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Option1 Sp. z o.o. oraz naszego klienta Orange Polska S.A.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)