Serwisant urządzeń drukujących

GOPC Spółka komandytowa
  • Mielec, podkarpackie pow. mielecki

Inżynier

Umowa o pracę

Masz doświadczenie w naprawie urządzeń drukujących, masz zdolności manualne, a wiele osób mówi o Tobie „złota rączka”? Jesteś zaradny, potrafisz pracować samodzielnie a sumienność i słowność to Twoje mocne strony? Wolisz działać, niż narzekać i akceptujesz zmiany jako nieodłączną cześć życia? Jeśli odpowiedziałeś TAK na te pytania, to oznacza, że szukamy właśnie Ciebie.

Twój zakres obowiązków
• Dostarczanie, instalacja, diagnostyka, naprawa i konserwacja wielofunkcyjnych urządzeń biurowych (u klienta bądź w siedzibie firmy)
• Wykonywanie okresowych przeglądów technicznych
• Szkolenie personelu w zakresie obsługi urządzeń
• Przygotowywanie urządzeń do sprzedaży/dzierżawy
• Obsługa magazynu (urządzeń po dzierżawie, deinstalacji, dostawie)
• Przygotowywanie ekspertyz technicznych urządzeń wraz z kosztorysami napraw
• Korzystanie z dostępnych narzędzi w celu osiągnięcia maksymalnej wydajności
• Sporządzanie dokumentacji serwisowej (protokoły, wydruki, dokumentacja zdjęciowa, raporty)
• Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania
• Co najmniej roczne doświadczenie w branży na podobnym stanowisku
• Wykształcenie średnie o profilu technicznym/elektronicznym
• Podstawowa wiedza informatyczna
• Zdolności techniczne/manualne
• Prawo jazdy kat. B
• Samodzielność i rzetelność w realizacji powierzonych zadań
• Zaangażowanie, kreatywność, wysoka motywacja do pracy

To oferujemy
• Stabilne zatrudnienie na pełny etat (praca od 8:00 do 16:00) ze stałym wynagrodzeniem podstawowym na podstawie umowy o pracę
• Wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od wyników pracy
• Dodatek uznaniowy
• Możliwość rozwoju
• Możliwość doskonalenia kwalifikacji

Chcesz aplikować?

Jeśli już wiesz, że to praca dla Ciebie, wyślij nam swoje CV.
Nie zapomnij o klauzuli informacyjnej o przetwarzaniu danych w rekrutacji.
Do zobaczenia na rozmowie, na którą zaprosimy najlepszych kandydatów.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)