Nauczyciel w Publicznym Przedszkolu- ul. Białostocka 47

DR DEVELOPER ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI
  • Wrocław, dolnośląskie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Publiczne Szkoła Podstawowa – zlokalizowana przy ul. Białostockiej 47 we Wrocławiu poszukuje do pracy Nauczycieli Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej.

Oferujemy

• umowę o pracę na pełny etat (pensum 22h),
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• możliwość awansu zawodowego,
• współfinansowanie studiów, kursów oraz szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe,
• nieodpłatne wyżywienie w placówce,
• pracę w przyjaznym, młodym i stale rozwijającym się zespole.

Twój zakres obowiązków:
• realizacja podstawy programowej,
• wspieranie rozwoju podopiecznych,
• planowanie pracy wychowawczej, dydaktycznej i opiekuńczej,
• organizacja wydarzeń szkolnych,
• współpraca z rodzicami,
• rzetelne realizowanie powierzonych zadań.

Nasze wymagania:
• wykształcenie kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym,
• kreatywność oraz sumienność,
• niekaralność,
• mile widziana książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)