Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.03.2024
Kanclerz Sp. z o.o.

BLACHARZ SAMOCHODOWY (Ruda Śląska)

  • Ruda Śląska, śląskie

Blacharz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

SALONY KANCLERZ

Firma działająca od 1997 roku jako autoryzowany dealer marki OPEL, PEUGEOT

Firma działająca od 1997 roku jako autoryzowany dealer marki OPEL, PEUGEOT oferuje pracę na stanowisku:

Zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku będzie zajmować przede wszystkim naprawą lub wymianą elementów nadwozia oraz podwozia, a także obróbką ręczną lub mechaniczną elementów karoserii. Naprawy te będą wykonywane przy użyciu odpowiednich narzędzi oraz środków, według najwyższych standardów marki zakończonych kontrolą jakości naprawy.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe w zawodzie blacharz samochodowy
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku blacharza samochodowego
  • Gruntowna znajomość technologii napraw blacharskich
  • Przygotowywanie opisów i oględzin uszkodzonych samochodów
  • Wysoka kultura techniczna i estetyczna w realizacji zadań
  • Dbanie o należyty stan techniczny sprzętu i powierzonego mienia
  • Silne zorientowanie na Klienta oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów technicznych
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • Wysoką organizację pracy według standardów marki
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • System szkoleń
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków
  • Administratorem danych osobowych jest Kanclerz Autoryzowany Dealer 41-710 Ruda Śląska Obrońców Westerplatte 26, NIP: 6411045645. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kanclerz Autoryzowany Dealer 41-710 Ruda Śląska Obrońców Westerplatte 26, NIP: 6411045645 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.