Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta RJ Rocks Jeans

Rocks Gocwinski Spółka Jawna
  • Zielona Góra, lubuskie

Handlowiec

Umowa o pracę

RJ Rocks Jeans

Jesteśmy jednym z największych polskich producentów damskiej odzieży jeansowej.

Istniejemy na rynku od ponad 40 lat.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta B2B

Miejsce pracy: Zielona Góra

Zakres obowiązków:

Codzienny telefoniczny i mailowy kontakt z klientami hurtowymi ze stałej bazy klientów firmy

Budowanie i utrzymywanie trwałych i partnerskich relacji z klientem

Realizacja planów sprzedażowych

Opracowywanie cyklicznych raportów i analiz dotyczących działań sprzedażowych

Analizowanie danych sprzedażowych – wolumenu sprzedaży, obrotów, płatności

Aktywne współtworzenie strategii sprzedażowej na podstawie przygotowanych zestawień

Ścisła współpraca z zarządem firmy w celu opracowania, implementacji i monitorowania wyników sprzedaży.

Sezonowe reprezentowanie firmy na stoisku firmowym podczas targów branży fashion.

Sezonowe wizyty u klientów na terenie kraju

Wymagania

Zamiłowanie do sprzedaży

Doskonała organizacja pracy własnej

Co najmniej dobra znajomość MS Office

Gotowość do sezonowych wizyt u klientów na terenie kraju.

Silna, zorientowana na wynik, motywacja do pracy

Podejście proaktywne i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

Umiejętność pracy pod presją wyniku

Doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży najlepiej na stanowisku koordynatora działu/ kierownika/managera

Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

Doświadczenie w pracy na systemach ERP z modułem CRM, najlepiej firmy Streamsoft

Zainteresowanie modą

Oferujemy

Umowę o pracę

Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon, samochod)

Motywacyjny, stabilny system wynagrodzenia (pensja podstawowa+premia uzależniona od wyniku bez górnej granicy zarobków)

Respektujemy życie prywatne naszych pracowników

Stabilność zatrudnienia

Wolne weekendy

Udział w wyjazdach na wydarzenia branżowe (targi, spotkania z kontrahentami)

Wspófinansujemy aktywność sportową naszych pracowników

Oferujemy przystąpienie do planów ubezpieczeniowych na preferencyjnych warunkach grupowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV . Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)