Specjalista ds. Obsługi Pacjenta

Psychomedic
  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa zlecenie

Dołącz do Zespołu PsychoMedic.pl! Obecnie poszukujemy osób do pracy na recepcji naszych klinik. Zapraszamy szczególnie studentów psychologii oraz kierunków pokrewnych a także pasjonatów psychologii chcących rozpocząć swoją karierę w środowisku profesjonalistów zajmujących się zdrowiem psychicznym.

Specjalista ds. Obsługi Pacjenta Lokalizacje:
- ul.Wileńska 37/39
-ul. Bolkowska 2c
-ul Grochowska 217

Obowiązki

JAKO PRACOWNIK DZIAŁU OBSŁUGI PACJENTA BĘDZIESZ:

nieść pomoc Pacjentom przy wyborze odpowiedniego specjalisty,

zapewniać sprawną i profesjonalną obsługę Pacjenta,

rezerwować i rejestrować usługi poradni psychoterapeutyczno-psychiatrycznej – obsługujemy również Pacjentów anglojęzycznych,

koordynować plan wizyt,

udzielać informacji o oferowanych usługach,

dbać o wizerunek firmy,

być ambasadorem marki.

CZEGO OCZEKUJEMY?

entuzjazmu w kontakcie z innymi, inicjatywy, aktywnego wychodzenia do Pacjenta,

dobrej organizacji i sprawnego przerzucania uwagi,

zdolności matematycznych – rozliczanie wizyt, koordynowanie grafików,

mile widziani osoby w trakcie studiów psychologicznych lub absolwenci psychologii,

chęci uczenia się i pracy w zespole,

Dyspozycyjność 2 lub 3 soboty w miesiącu oraz 2 lub 3 dni w tygodniu

solidności i dokładności w pracy.

dyspozycyjność dwuzmianowa, pracujemy 7-14/14-21

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?

elastyczny grafik – możesz pracować zarówno na „cały etat”, jak i w wybrane zmiany/dni od poniedziałku do piątku czy w weekendy,

pracę na dłuższy okres,

współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą,

atrakcyjne wynagrodzenie,

przeszkolenie z systemów medycznych,

współpracę z profesjonalnym zespołem psychoterapeutów i psychiatrów,

przyjazną atmosferę pracy,

bardzo dobry dojazd do poradni – zarówno autem, jak i komunikacją miejską.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)