Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.03.2024

Export sales specialist

  • Rzeplin, dolnośląskie pow. wrocławski
  • 7 000-10 000 zł netto / mies. Kontrakt B2B
  • 6 800-11 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

"JOLLY-HEAP" Svitlana Sapunova

Export Sales Specialist

W JollyHeap specjalizujemy się w produkcji oraz dystrybucji super dużych i super miękkich klocków magnetycznych. Klocki trafiają do placówek wczesnej edukacji, sal zabaw oraz specjalistycznych gabinetów terapeutycznych.

Nasza firma obecnie operuje na 49 krajach na całym świecie, wciąż poszukując nowych wyzwań i kierunków ekspansji. Klocki JollyHeap bawią dzieci w całej Europie, w Japonii, USA, Korei, Kuweicie czy Australii.

Jako Export Sales Specialist będziesz odpowiedzialny/a za rozwój i zarządzanie relacjami z międzynarodowymi klientami oraz partnerami biznesowymi.

Zakres obowiązków

Ta praca jest dla Ciebie, jeżeli:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów traktujesz jako szansę, a nie przygnębiającą rutynę.
  • Potrafisz budować długotrwałe relacje biznesowe, a komunikacja interpersonalna to coś w czym czujesz się jak ryba w wodzie.
  • Realizacja celów sprzedażowych stanowi dla Ciebie dodatkową motywację do stawiania sobie wyzwań.
  • Monitorowanie trendów i analiza konkurencji to coś, do czego nikt nie musi Cię zmuszać.
  • Nękanie gościa od marketingu w celu udoskonalenia oferty dla klientów sprawia Ci przyjemność.
  • Negocjowanie warunków handlowych i finalizowanie umów możesz robić przy porannej kawie.
  • Uwielbiasz eventy branżowe, gdzie całą swoją pozytywną energię możesz wykorzystać na prezentację produktu

    i promocję marki ludziom z całego świata.

Wymagania

Czego oczekujemy od Ciebie?:

  • Doświadczenia w pracy na stanowiskach związanych z eksportem, sprzedażą lub obsługą klienta.
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2 (znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem).
  • Wysokich umiejętności negocjacyjnych i komunikacyjnych.
  • Umiejętności pracy w zespole oraz samodzielności w podejmowaniu decyzji.
  • Zorientowania na osiąganie wyników oraz pełnego profesjonalizmu w obsłudze klienta.
  • Gotowości do podróży służbowych.
  • Dobrej znajomości pakietu Office, głównie tabelek w Excelu.

Oferujemy

Z nami otrzymasz:

  • Rozwój: eksploracja świata przez podróże służbowe (w tym roku przed nami targi w Londynie, Amsterdamie oraz Orlando).
  • Finanse: solidna podstawa + premia od wyników sprzedaży.
  • Dojazdy: dofinansowanie do kosztów paliwa.
  • Benefity: prywatna opieka zdrowotna za 1 zł.
  • Umowa: według Twoich preferencji: umowa o pracę lub B2B.
  • Zespół: zgrani ludzie i świetna atmosfera w pracy, szczególnie na targach.
  • Administratorem danych osobowych jest "JOLLY-HEAP" Svitlana Sapunova 55-020 Rzeplin al. LED 4, NIP: 8992772832. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wykraczających poza postanowienia ustawy o służbie cywilnej i kodeks pracy, zawartych w złożonej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119/1) oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000).