Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

P.P.H.U ALFA SP. Z O.O.
  • Ustka, pomorskie pow. słupski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

OPIS
Firma Alfa - Producent stolarki PCV poszukuje pracownika na stanowisko specjalisty ds. obsługi klienta z językiem niemieckim.

Zakres zadań:
Sporządzanie wycen i ofert.
Bieżący kontakt z klientami (telefoniczny, mailowy).
Budowanie trwałych i partnerskich relacji z klientami.
Rozpisywanie zleceń.
Pełnienie funkcji doradczej w kwestii dopasowania produktów do indywidualnych potrzeb klienta.
Administracja i wewnętrzna współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania

Znajomość języka niemieckiego - poziom komunikatywny (B1/B2) (warunek konieczny).
Znajomości obsługi komputera w tym pakietu MS Office (Excel i Word).
Profesjonalizm i odpowiedzialność za powierzone zadania.
Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.
Dobra organizacja pracy.
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

Umowę o pracę (pełen etat) w systemie jednozmianowym (8-16).
Wysokie wynagrodzenie.
Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań.
Możliwość rozwoju zawodowego.
Stabilną pracę w przyjaznym, młodym zespole.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)