Pracownik Produkcji Przetwórczej - Drop - Ostrzeszów

Drop S.A.
  • Ostrzeszów, wielkopolskie pow. ostrzeszowski

Inny

Umowa o pracę

Dołącz do Zespołu Firmy DROP S.A. z siedzibą w Ostrzeszowie jednego z większych przedsiębiorstw branży drobiarskiej w Polsce.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI PRZETWÓRCZEJ

Miejsce pracy: OSTRZESZÓW

Zakres Obowiązków:

- wykonywanie prac związanych z produkcją przetworów mięsnych m.in. rozdrabnianiu surowców i przygotowaniu konserw
- obsługa urządzeń używanych w przetwórstwie mięsnym
- bieżąca kontrola parametrów produkcji wyrobów
- współpraca z innymi działami produkcji przetwórczej i magazynami

Wymagania

- Doświadczenie na stanowisku rzeźnik, masarz, wędliniarz
- Motywacja i chęć do pracy
- Zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Pracę w doświadczonym zespole
- Atrakcyjny system płacowo - premiowy
- Pakiet socjalny
- Prywatna opieka medyczna
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)