Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.03.2024
Świat Prasy Spółka Akcyjna

Ajent Saloniku Prasowego Świat Prasy - Międzyzdroje

  • Międzyzdroje, zachodniopomorskie pow. kamieński

Franczyzobiorca

Umowa agencyjna

Pełny etat

Kierownik

Praca stacjonarna

Franczyza

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Sieć handlowa Świat Prasy powstała w 2007 roku. Obecnie posiadamy blisko 400 saloników prasowych. W naszych sklepach oferujemy szeroki asortyment prasy, artykułów tytoniowych, doładowań telefonicznych, książek, słodyczy, zabawek i artykułów impulsowych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wyposażyliśmy nasze saloniki w kolektury Lotto, terminale obsługujące karty płatnicze, wprowadziliśmy usługę opłacania rachunków oraz rejestrację zestawów startowych wszystkich operatorów sieci komórkowych.

Wzajemny szacunek, zaufanie i etyczne postępowanie stanowią podstawę relacji z naszymi partnerami handlowymi, klientami i ajentami naszych saloników.

Nasze sklepy charakteryzuje nowoczesna stylizacja dopasowana do potrzeb rynku a także do potrzeb naszych klientów. Nasze punkty znajdują się w galeriach handlowych oraz w największych sieciach na rynku:  Polomarket, Netto, Auchan, Biedronka, Intermarche, Kaufland.

Zakres obowiązków

  • obsługa kasy fiskalnej,
  • wykonywanie zamówień,
  • przyjmowanie dostaw,
  • zatrudnianie pracowników,
  • dbanie o poprawną ekspozycję zgodnie z planogramami,
  • obsługa dokumentacji salonu.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,
  • założenie własnej działalności gospodarczej,
  • pełna dyspozycyjność,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • niekaralność.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie – stała podstawa + udział w wypracowanych zyskach,
  • bezpłatne szkolenie związane z prowadzeniem salonu prasowego,
  • opieka Kierownika regionu,
  • wyposażony salon prasowy (opłacamy czynsz oraz koszty związane z pozostałymi mediami),
  • zapewniamy stałych, sprawdzonych dostawców,
  • nie wymagamy angażowania własnych środków finansowych ( jedyne koszty to podstawowe materiały biurowe oraz środki czystości).
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest ŚWIAT PRASY Spółka Akcyjna 00-549 Warszawa ul. Piękna 18, NIP: 5591965216. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • ZGODA 1: (obowiązkowa)
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez ŚWIAT PRASY Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu niniejszej rekrutacji.

    ZGODA 2: (dobrowolna)
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez ŚWIAT PRASY Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie dla potrzeb przyszłych rekrutacji prowadzonych przez ww. spółkę.

    ZGODA 3: (obowiązkowa, gdy zostaną podane dodatkowe dane osobowe, spoza formularza)
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich dodatkowych danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez ŚWIAT PRASY Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu niniejszej rekrutacji.