Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024

Pracownik ochrony - budowa - Ostrów Kania Południe _ Północ

Seris Konsalnet
  • Dębe Wielkie, mazowieckie pow. miński

Ochroniarz

Umowa zlecenie

Poszukujemy pracowników ochrony budowy - Ostrów Kania – okolice Dębe Wielkie.
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku .Poszukujemy do naszego zespołu osób zdecydowanych, które chcą rozwijać swoje umiejętności w branży ochrony lub takie które dopiero rozpoczynają swoją drogę w ochronie. Cenimy sobie zaangażowanie i sumienność w wykonywanej pracy. Praca w systemie zmian 24-godzinnych - 7:00-7:00.
Zachęcamy do aplikowania osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Obowiązki:
• patrole
• obserwacja i przeciwdziałanie kradzieży na podległym terenie
• dbanie o odpowiednie zabezpieczenie budowy

Wymagania

• niekaralność
• możliwość pracy w godzinach nocnych

Oferujemy

• Umowę zlecenie
• Bezpłatne umundurowanie
• Przejrzyste i udokumentowane rozliczenia dotyczące czasu pracy i wynagrodzeń
• Regularne i terminowe wypłaty zgodnie z rocznym harmonogramem
• Bezpłatną prywatną opiekę medyczną LUX MED.

Stawka: 27,70zł brutto/h.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny pod numerem 7 8 4 9 1 0 6 0 7 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00 lub SMS o treści „Imię i Nazwisko – Ostrów”