Specjalista ds. Social Media

Domitech.pl
  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Witaj w świecie Domitech.pl – miejscu, gdzie pasja do mediów społecznościowych spotyka się z miłością do narzędzi. Szukasz niebanalnej pracy, która pozwoli Ci wykorzystać kreatywność i zamiłowanie do nowych technologii? Jesteś gotów na przygodę, która pozwoli Ci rosnąć i wpływać na rozwój dynamicznie rozwijającej się marki w internecie? Domitech.pl, prężnie rozwijający się sklep internetowy z narzędziami, poszukuje Specjalisty ds. Social Media, który dołączy do naszego zespołu w Bydgoszczy.

Zakres obowiązków:
- Prowadzenie profili firmowych w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn)
- Angażowanie użytkowników i zwiększanie ich interakcji z marką
- Analizowanie efektywności działań w social media i przygotowywanie raportów
- Śledzenie aktualnych trendów i poszukiwanie inspiracji dla treści
- Organizacja współpracy z influencerami
- Kreowanie grafik i materiałów wideo dedykowanych dla kanałów społecznościowych
- Redagowanie treści tekstowych
- Projektowanie i realizacja kampanii marketingowych
- Planowanie kalendarza publikacji dla kampanii

Wymagania

- Biegła znajomość mediów społecznościowych i trendów rynkowych
- Wysokie poczucie estetyki i uwaga do detali
- Skuteczne umiejętności komunikacyjne
- Kreatywność, inicjatywa i zdolność do pracy wielozadaniowej
- Otwartość na feedback i adaptacja zmian w działaniach
- Mile widziane doświadczenie w branży narzędziowej

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę
- Pracę w godzinach 8:00 - 16:00
- Pracę stacjonarną w oddziale firmy w Bydgoszczy
- Ubezpieczenie grupowe z opieką medyczną
- Kartę Multisport
- Pracę w ambitnym i doświadczonym zespole specjalistów
- Możliwość rozwoju swojej ścieżki kariery i podnoszenia kwalifikacji
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)