Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.04.2024

Specjalista ds. Obsługi Sekretariatu

HRpea
  • Wrocław, dolnośląskie

Nauczyciel

Umowa o pracę

HRpea Skuteczna Rekrutacja zajmuje się rekrutacją najlepszych Kandydatów dla sprawdzonych Pracodawców. Biorąc udział w naszej rekrutacji możesz liczyć na merytoryczne doradztwo i wsparcie w całym procesie rekrutacyjnym.

Dla naszego Klienta, nowoczesnego liceum z Wrocławia poszukujemy kandydata/tki na stanowisko:

Lokalizacja - Wrocław / k. Rynku

OBOWIĄZKI:
• kompleksowa obsługa sekretariatu zgodnie z obowiązującymi standardami
• prowadzenie dokumentacji uczniów oraz sekretariatu szkoły

• posiadasz doświadczenie w pracy w sekretariacie szkoły podstawowej, średniej lub wyższej - warunek konieczny
• masz pozytywne usposobienie i proaktywną naturę

OFERUJEMY:
• pracę na pełny etat
• przyjazną kulturę pracy, opartą na wzajemnym wsparciu i dobrej atmosferze

Drogi Kandydacie, jeśli zdecydujesz się aplikować na tą ofertę - cieszymy się będziemy mogli z Tobą współpracować i pomóc Ci rozwijać się zawodowo. Zbieramy i przetwarzamy Twoje dane osobowe celem właściwego świadczenia naszych usług.

W przesłanym Cv prosimy o dodanie zgody:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HRpea z siedzibą we Wrocławiu, ul Robotnicza 42 a, 53-608 w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest HRpea z siedzibą we Wrocławiu, ul. Robotnicza 42a, 53-608. Wpis do rejestru KRAZ nr 24597.
Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: iod(małpa)hrpea.pl
Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych).
Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.
Jak długo będziemy przechowywać otrzymane dane: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji.
Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby prowadzące rekrutację i kadra decydująca o zatrudnieniu.
Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.