Specjalista ds. obsługi klienta e-commerce

B.D. Art Sp. z o.o.
  • Małkinia Górna, mazowieckie pow. ostrowski

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

BD Art to światowy producent dekoracji ściennych: ramek, luster, półek, tablic korkowych i magnetycznych. Współpracujemy z globalnymi sieciami jak IKEA, grupa Kingfisher i Leroy Merlin. Ponadto nasze produkty są dystrybuowane przez platformę Amazon w 28 krajach Europy i Stanach Zjednoczonych.

Obecnie, do naszego biura, mieszczącego się w Małkini Górnej poszukujemy kandydata/tki na stanowisko:

Zakres obowiązków:
• Obsługa Klientów sklepu internetowego wszystkimi kanałami komunikacji
• Prowadzenie terminowej korespondencji z Klientami
• Wsparcie i doradztwo techniczne dla Klientów w zakresie oferowanych produktów
• Wsparcie Klientów w zakresie zwrotów i reklamacji
• Odpowiedzialność za aktualność oferty na stronie www oraz w serwisach aukcyjnych
• Współpraca z innymi działami w ramach realizowanych zadań
• Dbałość o wizerunek firmy, opinie i komentarze

Oczekiwania:
• Samodzielność i odpowiedzialność
• Dobra komunikacja i umiejętności interpersonalne
• Dyspozycyjność od pn-pt od 8:00 – 16:00
• Dobra organizacja pracy oraz umiejętność zarządzania czasem
• Kreatywność i innowacyjność w podejściu do powierzonych zadań
• Chęć ciągłego doskonalenia swoich umiejętności
• Umiejętność szybkiego przyswajania nowych technologii i trendów w e-commerce
• Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem, znajomość platform sprzedażowych typu Allegro, Amazon

Oferujemy

• Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z rozwiniętym kanałem e-commerce
• Doświadczenie i rozwój zawodowy w dynamicznej firmie łączącej model nowoczesny (e-commerce) z tradycyjnymi kanałami sprzedaży
• Możliwość rozwoju zawodowego i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji (m.in. szkolenia, kursy językowe, dofinansowanie studiów)
• Karty Multisport i dodatkowe ubezpieczenie NW

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji prowadzonego przez B.D. Art Sp. z o.o. z siedzibą w Małkini Górnej zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Jednocześnie informujemy o dobrowolności podania danych osobowych, jednak ich podanie jest niezbędne do udziału w rekrutacji oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania lub usunięcia
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)