Magazynier - Krzeszowice

Praca
  • Krzeszowice, małopolskie pow. krakowski

Magazynier

Umowa o pracę

Ogólnopolska firma dystrybucyjna poszukuje kandydatów na stanowisko Magazyniera.

Miejsce pracy: Krzeszowice

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- wynagrodzenie zawsze na czas (podstawa+premia ),
- bezpłatne, ciepłe posiłki regeneracyjne oraz odzież roboczą,
- wsparcie w procesie adaptacji,
- przyjazną atmosferę,
- możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej,
- dostęp do grupowego ubezpieczenia na życie.

Zadania na stanowisku:

- przyjmowanie i rozładunek dostaw,
- kompletacja towaru do wywozu,
-dbałość o prawidłowy obieg dokumentów i stan magazynu,
- prace magazynowe.

Wymagana aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub otwartość do jej wykonania, gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym oraz w zmiennych warunkach atmosferycznych (chłodnia, mroźnia).

Mile widziane uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Zainteresowany/a? - APLIKUJ ZA POŚREDNICTWEM FORMULARZA DOSTĘPNEGO POD LINKIEM:

Informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, przed przekazaniem danych osobowych.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)