Promotor marki Samsung - Lublin

Savoir Group
  • Lublin, lubelskie

Inny

Umowa zlecenie

SAVOIR Group Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim z ugruntowaną pozycją na rynku, świadczącą usługi merchandisingu, outsourcingu i promocji. Pracujemy na terenie dużych sieci handlowych oraz punktów sprzedaży detalicznej. Naszym sukcesem jest wieloletnia, nieprzerwana współpraca z największymi koncernami produkcyjno-handlowymi. Nasi Klienci od wielu lat doceniają nasze doświadczenie, skuteczność oraz wysoką jakość oferowanych usług.

Obecnie, w związku z realizacją projektu dla jednego z naszych kluczowych Klientów, Firmy Samsung, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Promotor Marki SAMSUNG – Urządzenia mobilne

Miejsce wykonywania pracy: Media Markt, Lublin, ul. Witosa.

Główne zadania:

Sprzedaż bezpośrednia produktów Samsung z kategorii urządzenia mobilne

Promowanie i prezentacja produktów Samsung klientom sklepu

Dbanie o ekspozycję produktów SAMSUNG w sklepie zgodnie ze standardami Firmy oraz aktualnymi promocjami

Budowanie profesjonalnego wizerunku Firmy wśród klientów sklepu oraz sprzedawców

Realizacja celów sprzedażowych

Sumienne raportowanie wyników sprzedażowych poprzez aplikacje www.

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie

Atrakcyjne wynagrodzenie składające się ze stawki godzinowej oraz wysokiej premii uzależnionej od wyników sprzedażowych

140-170 godzin miesięcznie

Długofalową współpracę w oparciu o umowę zlecenie

Realne możliwości awansu w struktury firmy SAMSUNG

Szkolenia produktowe oraz wsparcie merytoryczne

Praca głównie w godzinach popołudniowych

Dodatkowe benefity za osiągnięte wyniki pracy.

Oczekiwania:

Komunikatywność z wysoką kulturą osobistą

Chęć rozwoju i poszerzania swojej wiedzy z zakresu sprzętu mobilnego

Zaangażowania w realizację celów sprzedażowych.

Dyspozycyjność do pracy w dni weekendowe i w godzinach popołudniowych w wybrane inne dni tygodnia.

Mile widziane doświadczenie sprzedażowe

Umiejętności pracy w zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Savoir Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 100 (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych [Dz. U. z 2018 r poz. 1000]). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Oświadczam, że jestem świadomy(-a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych i że zostałem(-am) poinformowany(-a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)