Projektant/ Asystent instalacji elektrycznych

Grupa Eltron Sp. z o.o.
  • Białystok, podlaskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

GRUPA ELTRON to firma z wieloletnim doświadczeniem, która specjalizuje się w czterech sektorach: HANDEL, BUDOWNICTWO, PROJEKT i SERWIS. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi obejmujące sprzedaż produktów i urządzeń elektrycznych, projektowanie, doradztwo oraz wykonawstwo elektryczne. Nasza misja to dostarczanie rozwiązań elektrotechnicznych najwyższej jakości.
W naszej codziennej pracy kierujemy się trzema głównymi wartościami:
Ciągłe doskonalenie: Dążymy do nieustannego rozwoju i podnoszenia jakości naszych usług. Nasz zespół jest gotowy na wyzwania i zmiany, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.
Wytrwałość: Jesteśmy zdeterminowani, aby osiągnąć nasze cele. Pracujemy z zaangażowaniem i oddaniem, niezależnie od trudności.
Szacunek wobec ludzi: Relacje z naszymi klientami, pracownikami i partnerami są dla nas kluczowe. Działamy z szacunkiem, uczciwością i otwartością.

Do naszego Zespołu poszukujemy kandydatów znających branżę, którzy w ramach rozwoju będą profesjonalistami na stanowisku:

Projektant/Asystent instalacji elektrycznych

Lokalizacja: Białystok

Liczba poszukiwanych kandydatów: 2

Twój zakres obowiązków:
- Przygotowywanie dokumentacji technicznej z zakresu instalacji elektrycznych oraz niskoprądowych (SSP, DSO, CCTV, SSWiN, KD, TV-SAT),
- Prowadzenie i koordynacja uzgodnień
- Rozwiązywanie zagadnień technicznych na każdym etapie realizacji projektów
- Wsparcie Projektantów w zakresie realizacji bieżących zadań projektowych
- Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami

Nasze wymagania:
- Wykształcenie wyższe (Energetyka, Elektrotechnika lub pokrewne)
- Wiedza i doświadczenie w procesie projektowania instalacji elektrycznych
- Doświadczenie przy pracy z dokumentacją techniczną
- Znajomość pakietu MS Office oraz AutoCAD
- Samodzielność, odpowiedzialność, dokładność
- Umiejętność rozwiązywania problemów, tworzenia koncepcji, usprawnień
- Prawo jazdy kat. B
- Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną
- Znajomość prawa budowlanego, energetycznego, norm, przepisów

Mile widziane:
- uprawnienia budowlane do projektowania
- umiejętności przygotowywania dokumentacji technicznej z zakresu automatyki budynkowej, BMS
- znajomość oprogramowania branżowego DIALux, REVIT

To oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)
- Niezbędny narzędzia do pracy: telefon, laptop,
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia - ustalane na spotkaniu
- Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji (udział w szkoleniach, webinariach)
- Możliwość zdobycia doświadczenia podczas realizacji innowacyjnych projektów
- Możliwość objęcia ubezpieczeniem na życie oraz prywatną opieką członków rodziny!
-- Dodatkowe benefity:
- Karta Multisport
- Prywatna opieka medyczna
- Program emerytalny PPE, gdzie składki opłaca pracodawca
- Program poleceń pracowniczych (możliwość zdobycia dodatkowego bonusu pieniężnego!)
- Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
- Zniżki pracownicze w Centrach Elektrycznych
- Pikniki rodzinne, wydarzenia i imprezy firmowe

Jesteś zainteresowany/a? Dołącz do naszego Zespołu! Aplikuj!
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)