Dyrektor Publicznego Przedszkola

Zielona Huśtawka
  • Wrocław, dolnośląskie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Publiczne Przedszkole Zielona Huśtawka

(ul. Rajska 58, Wrocław)

szuka osoby na stanowisko Dyrektora Przedszkola. Praca na pełen etat od września br., wcześniej doraźna pomoc w tworzeniu nowej placówki.

Jeśli posiadasz kwalifikacje do pracy na stanowisku Dyrektora Przedszkola, spełniasz wymogi formalne, do tego jesteś uśmiechniętą, energiczną, ciepłą i wspierającą osobą, nie boisz się wyzwań, masz głowę pełną pomysłów, a praca z ludźmi, również z tymi najmniejszymi jest Twoją pasją, odezwij się do nas :)

Oczekiwania i wymagania:

studia wyższe z zakresu pedagogika przedszkolna,wczesnoszkolna/psychologia/pedagogika/

studia podyplomowe na kierunku organizacja i zarządzanie w oświacie

znajomość aktualnych przepisów i standardów dotyczących edukacji przedszkolnej

umiejętności organizacyjne, zarządzania zespołem

chęć rozwoju

wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

zorientowanie na rozwój placówki

Zadania i obowiązki:

zarządzanie przedszkolem i pełnienie nadzoru wynikające z prawa oświatowego, w tym przygotowywanie oraz prowadzenie dokumentacji dotyczącej przebiegu nauczania, wychowania, opieki zgodnie z obowiązującymi przepisami

reprezentowanie przedszkola, w tym współpraca z organami nadzoru oświatowego (m.in. z Dolnośląskim Kuratorem Oświaty)

prowadzenie dokumentacji wynikającej z przepisów oraz wymaganej przez organy nadzoru

koordynowanie i monitorowanie pracy zespołu nauczycielskiego, wychowawczego i administracyjnego

budowanie wizerunku placówki

rozwijanie oferty edukacyjnej placówki

zapewnienie wysokiej jakości usług

tworzenie i realizacja celów edukacyjnych, programów nauczania oraz planów rozwoju przedszkola

współpraca z rodzicami

Oferujemy

umowę o pracę na pełen etat

premie stażowe, uznaniowe i okolicznościowe

dofinansowanie do kart Multisport

prywatne ubezpieczenie medyczne w wersji premium

pracę w zgranym zespole

przyjazną atmosferę pracy

spotkania integracyjne

możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, szkolenia, warsztaty

opiekę terapeuty, który pomoże zachować balans oraz wesprze w trudnych momentach

Jeśli czujesz, że chcesz wspólnie z nami tworzyć miejsce, do którego każdy będzie z chęcią przychodził i czuł się u siebie - dzieci, rodzice i cała kadra, wyślij swoje CV :)
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)