Pracownik Działu Produkcji Podłoża/Magazynu

www.zielony-parapet.pl
  • Dobrodzień, opolskie pow. oleski

Magazynier

Umowa o pracę

Praca od zaraz

Sklep internetowy Zielony Parapet zatrudni mężczyznę do pracy na Dziale Produkcji Podłoża do uprawy roślin oraz prac gospodarczo-naprawczych i magazynowych.

Podstawowy zakres obowiązków:
• Praca przy produkcji podłoża do uprawy roślin
• Załadunek/rozładunek i transport towarów
• Drobne prace naprawcze i gospodarcze związane z utrzymaniem obiektu
• Prace porządkowe (koszenie trawy, odśnieżanie, dbanie o czystość w obrębie zakładu)
• Prace związane z utrzymaniem ciągłości pracy kotłów grzewczych -załadunek opału do podajnika, czyszczenie kotłów
• Drobne prace remontowe

Wymagania

• umiejętność pracy w zespole
• uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego
• zaradność i samodzielność
• otwartość na współpracę i podejmowanie inicjatywy
• dobra samoorganizacja

Mile widziane:
• dyspozycyjność
• uprawnienia palacza
• umiejętność obsługi spawarki

Praca dostępna od zaraz.
Lokalizacja Bzinica Nowa (okolice Dobrodzienia)
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)