Technik obsługi budynku - konserwator w galerii handlowej

  • Kędzierzyn-Koźle, opolskie pow. kędzierzyńsko-kozielski

Konserwator

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Inne wymagania: mile widziane wyk. techniczne, doświadczenie w pracach o charakterze technicznym, w szczególności konserwacji, serwisowania, naprawy lub montażu urządzeń elektrycznych, grzewczych, wodno-kanalizacyjnych, wentylacyjno-klimatyzacyjnych lub gazowych, obsługa komputera: Windows, MS Office, odpowiedzialność, uczciwość, sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
    Praca w godz. 8:00-20:00 (godziny ramowe) - praca zgodnie z grafikiem
    Miejsce pracy: ul. ALEJA ARMII KRAJOWEJ 38, 47-220 Kędzierzyn-Koźle - Galeria Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie-Koźlu
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 260 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)